Menu Zavřeno

Dokumentace

Vyhněte se měsícům starostí s plánováním a integrací pomocí jednoduchého, chytrého a důvěryhodného procesu. Věnujte se čistě svému hlavnímu podnikání a nechte naše odborníky, aby se postarali o práci spojenou s se získáváním dat z webových stránek nebo e-shopu. Můžete si být jistí, že naše aplikace budou vždy 100% funkční a budou neustále odesílat a.přijímat důležité údaje.

SLA na podnikové úrovni
Smlouva o úrovni služeb (SLA) je pojištěním vašeho projektu s dohodou o očekávaných výstupech, automatizovaném monitorování, době odezvy na problémy a přizpůsobeném balíčku údržby.

Jednoduše se přizpůsobí Vašim možnostem
Námi dodávaná řešení lze snadno použít na stovkách milionů webových stránek za měsíc a zajistí terabajty datových procesů.


Kvalita dat zaručena

Dodáme čistá a strukturovaná data a budeme jednat rychle, abychom se vypořádali s jakýmikoli problémy, které ohrožují kvalitu a funkčnost Vámi zvolené aplikace.

Maximální soukromí
Získáte NDA a podrobnosti o vašich projektech a data nebudou nikdy sdílena s třetími stranami. Vždy budete mít úplnou kontrolu nad svými datovými sadami a řešeními. Plně řízené projekty také podporuje náš interní právní tým.

Flexibilní integrace
Aplikace navrhujeme tak, aby bylo možné je snadno zapojit do vaší webové prezentace a pracovních postupů.

Kdykoliv k dispozici

Díky registraci do našeho systému máte instalační soubory vždy po ruce. Nemusíte si tedy instalace ukládat do svého počítače a zbytečně si zaplňovat paměť zařízení.

Odborná technická podpora
Budete mít k dispozici tým odborníků, kteří se přímo podílí na vývoji každé aplikace. Znají ji tedy od A do Z.