Menu Zavřeno

Glami Booster Prodejů (Aplikace)

Glami Booster Prodejů

K dispozici je bezplatný plán

Základní přehled
Click Here
Detailní statistiky
Click Here
Previous slide
Next slide

Důležité informace

Vytvořeno pro vaši firmu

Použití přímo v prostředí BASP.CZ

 

O této aplikaci

Uvedena: 1.10.2023

Jazyky: čeština

 

Kategorie

E-commerce

Glami Booster Prodejů vám pomůže rychle a efektivně zlepšit svůj konverzní poměr a optimalizovat propagaci vašich produktů.

 

Zvýšení prodeje na platformě Glami je snadnější než kdy dříve. Nastavení parametrů, popisků, kategorií a dalších klíčových informací na Glami je nyní hračkou. Navíc budete mít přehled o tom, co už je v pořádku a co ještě potřebuje pozornost.

Díky naší aplikaci budete mít správu vašeho portfolia produktů na Glami pod kontrolou, což vám ušetří čas a energii. Sledujte výsledky a mějte propagaci vašich produktů na Glami pod kontrolou. Glami Booster Prodejů je pro vás nezbytným nástrojem pro úspěšnou propagaci na Glami, a to vše s lehkostí a efektivitou srovnatelnou s obchodem na platformě Shopify App Store.

Cena

Glami Booster Prodejů Zdarma

Zdarma

  • Součástí všech plánů BASP
  • Všechny kontroly
  • Statistika produktových informací
  • Historie

Glami Booster Prodejů PRO

100 Kč / měsíc

  • 100 Kč / měsíc za jeden e-shop
  • Detailní informace o kontrolách až na úroveň jednotlivých produktů
  • Výpis produktů

Všechny poplatky jsou fakturovány v měně CZK. Opakované poplatky a poplatky založené na použití jsou fakturovány každý kalendářní měsíc. 

Recenze

Česká republika
Doba používání: 6 měsíců

Hledali jsme způsob, jak zvýšit prodeje na platformě Glami, a Glami Booster Prodejů byl pro nás záchranou. Tato aplikace nám umožnila snadno a efektivně zlepšit náš konverzní poměr a optimalizovat propagaci na Glami.

Nastavení parametrů, popisků a kategorií bylo jednoduché a rychlé, a díky ní jsme mohli rychle reagovat na měnící se potřeby našeho obchodu. Aplikace také poskytuje užitečné statistiky, které nám umožnily sledovat, co již funguje a co je třeba vylepšit.

Celkově řečeno, Glami Booster Prodejů nám pomohl zvýšit prodeje na Glami a zefektivnit naši propagaci. Můžeme ho vřele doporučit všem, kteří chtějí dosáhnout úspěchu na této platformě.